X
تبلیغات
مقالات بازاریابی و کسب و کار اینترنتی
مقالات بازاریابی و کسب و کار اینترنتی
در این وبلاگ مقالات بازاریابی اینترنتی و راه اندازی کسب و کار اینترنتی قرار داده می شود
 
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵ توسط Javid Garshasbi | نظر(0)

بسیاری از انسان­ ها فکر می­ کنند که عاشق هستند در صورتی که نمی ­توان احساسی که در آن­ ها وجود دارد را عشق نامید. وابستگی، احساس مالکیت و به کسی عادت کردن از جمله احساساتی است که با عشق اشتباه گرفته می ­شود. برای بسیاری از افراد این سوال پیش می ­آید که عشق واقعی چیست و چه علائمی دارد؟ در ادامه نشانه ­های عشق واقعی را به طور مختصر برای شما توضیح می­ دهیم.

ویژگی­ های یک عشق واقعی

۱- عشق واقعی به معنای چشم ­پوشی از انتظارات است

همه ما دوست داریم که مردم آن گونه رفتار کنند که ما می­ خواهیم. ممکن است حتی تظاهر کنیم که چنین تفکری نداریم اما کسی نیست که قلبا دوست نداشته باشد افراد اطرافش مطابق با انتظار او رفتار کنند. دوست داریم اطرافیانمان مهربان ­تر رفتار کنند، نسبت به ما توجه بیشتری داشته باشند و… همه این خواسته ­ها انتظارات ما از سایرین هستند. انتظاراتی که ما از بقیه افراد داریم و پاسخگویی آنان به این خواسته ­های ما موجب می­ شود یکدیگر را دوست داشته باشیم؛ اما عشق واقعی با این تفکرات فرق دارد.

فردی که واقعا عاشق معشوقش باشد انتظارات را کنار می­گذارد. او فرد مخاطبش را همان­گونه که هست دوست می­ دارد و به او عشق می ­ورزد. عشق واقعی وظیفه ­ای را بر دوش طرفین نمی­گذارد و هر دو طرف یک عشق واقعی، هر رفتار و محبتی که از معشوق سر می­زند را یک لطف می دانند و محبتی که بر آن­ ها روا داشته شده است.

۲- در عشق واقعی هیچ­کس قربانی نیست و کسی به دنبال تقصیر نمی­ گردد

عشق واقعی به فرد عاشق قدرت می­ دهد. قدرت این که معشوق را جزیی از وجود خود ببیند. از نظر یک عاشق واقعی، معشوق اشتباه نمی ­کند. دو فرد در عشق واقعی، مسئولیت مسائل را دوطرفه به عهده می ­گیرند و سعی می­ کنند با کمک یکدیگر به اهدافشان برسند. در عشق واقعی هیچ چیز شخصی ­ای وجود ندارد و دو عاشق با یکدیگر و پا به پای هم قدم برمی ­دارند.

۳- عشق واقعی به شما آزادی می ­دهد

همان­طور که گفتیم عشق واقعی مالکیت ندارد. افراد آزاد هستند تا به تکامل خود بپردازند اما در کنار هم و پا به پای هم. عشق واقعی همانند پرنده ­ای است که اگر آن را محکم نگه دارید می­ میرد ولی اگر رهایش کنید، به او بال و پر دهید تا پرواز کند و به راهش ادامه دهد، باز هم به سوی شما برمی ­گردد و آن زمان است که مطمئن خواهید شد این احساس درون شما، واقعی است.

۴- عشق واقعی تنها در رابطه معنی نمی ­شود

شما ممکن است عاشق فردی باشید اما با او رابطه­ ای سازگارانه نداشته باشید. عشق واقعی لزوما به معنای ماندن و در کنار هم بودن نیست. شما می­ توانید رابطه ­ای را قطع کنید اما همچنان به فرد مورد نظر علاقه ­مند باشید!

۵- عشق و حسادت؟ هرگز!

امکان ندارد شما عاشق کسی باشید و به او حسادت کنید! عشق واقعی به طرفین اعتماد به نفس می­ دهد تا خودشان باشند. برای اهدافشان تلاش کنند و شاد باشند و از شادی یکدیگر لذت ببرند نه اینکه سربلندی یکی از آن­ها موجب سرافکندگی دیگری شود.

۶- عشق واقعی و ترس

تصور کنید که حلقه ­ای بزرگ در دست دارید که در نقطه ­ای از آن عشق قرار دارد. شما باید احساسات مختلفی را در این حلقه قرار دهید تا به عشق برسید! قدردانی، شادی، خوشبختی، محبت، شجاعت و رضایت می ­توانند احساساتی باشند که در این حلقه قرار می­ گیرند و آغاز و پایانشان عشق می ­­شود. اگر قرار باشد حلقه ­ای با احساساتی متضاد داشته باشید، سرآغاز و پایان آن ترس است. ترس سرچشمه نفرت، ناامیدی، حسادت، حرص و آز است و عشق واقعی به شما اجازه نمی­ دهد چنین احساساتی را در خود تجربه کنید.

۷- عشق واقعی نیاز نیست، بلکه خواستن است

چیزی که باید به آن توجه شود این است که بین خواستن و نیاز داشتن تفاوت وجود دارد. احساس نیاز، در فرد حس ترس ایجاد می­ کند. فرد با خود فکر می­ کند که بدون داشتن معشوقش نمی ­تواند زندگی کند و همان طور که قبلا گفته شد عشق در مقابل ترس قرار دارد.

۸- عشق واقعی تنها یک احساس نیست بلکه «عمل» است

انسان­ ها تمایل به عادت کردن به احساسات پرشور و شدید دارند، به ویژه زمانی که این احساسات در آنان حس خوبی ایجاد کنند. به همین علت است که افراد وقتی عاشق می ­شوند تمایل دارند تا همیشه در این حالت و احساس باقی بمانند؛ اما باید توجه کنیم همه احساسات انسانی به مرور زمان کمرنگ­ تر می ­شوند. در عشق، این مسئله به معنای این نیست که شما پس از مدتی دیگر عاشق فرد مقابلتان نیستید بلکه منظور این است که شما به تجربه چیزی جدید تمایل پیدا می­ کنید.

در این زمان نوبت به شماست که عشق واقعی خود را به فرد مقابلتان نشان دهید و به گونه­ ای رفتار نکنید که او فکر کند که دیگر به او علاقه­ مند نیستید. شما باید عشق خود را همانند روزهای اول پرشور و حرارت، به او ابراز کنید. درست است که او می­داند شما عاشقش هستید اما می­ خواهد هر از گاهی این عشق را به او نشان دهید تا از آنچه می­داند مطمئن شود.

۹- عشق واقعی «بی­ قید و شرط» است

بی­ قید و شرط بودن در عشق به معنای نداشتن انتظارات و محدودیت­ هاست. عشق ورزیدن بی­ قید و شرط کاری دشوار است و هر کسی نمی­ تواند از پسش برآید؛ اما در عشق واقعی فرد هیچ تلاشی در تغییر شخص دیگر نمی­ کند و همان گونه که هست دوستش می­دارد.

۱۰- توجه به نیازهای فرد مقابل

در عشق واقعی، فرد عاشق به نیازهای معشوقش به اندازه نیازهای خود توجه می ­کند و حتی نیازهای معشوق را در اولویت قرار می­ دهد. در عشق واقعی سعادت معشوق در اولویت قرار دارد و فرد عاشق همه تلاشش را می­ کند تا معشوقش احساس ارزشمندی داشته باشد.

۱۱- عشق واقعی نیاز به توجه دارد

عشق همانند کودکی نیاز به مراقبت دارد. در رابطه ­ای مبنی بر عشق واقعی افراد یکدیگر را نادیده نمی­ گیرند. به هم توجه می­ کنند. در عشق واقعی افراد می خواهند با یکدیگر باشند و در همه مراحل زندگی هم حضور داشته باشند و در عین حال مؤثر باشند. در عشق واقعی توجهی که نصیب معشوق می ­شود با سایر توجهات فرق می­ کند، پررنگ­تر است، عمیق ­تر است و همین طور واقعی ­تر و لذت­بخش ­تر!

۱۲- عشق به معنای درک و پذیرش تفاوت­هاست

همه ما انسان­ ها تفاوت­ هایی داریم. همه ما منحصر به فرد هستیم. حتی دوقلوهای همسان هم با یکدیگر تفاوت­ هایی دارند. عشق واقعی به افراد اجازه می ­دهد تا متفاوت باشند و از این که متفاوت هستند احساس شرم نکنند. وقتی شما واقعاً عاشق کسی باشید، تفاوت­ های معشوق را می ­پذیرید.

۱۳- عشق واقعی حس خوبی را در شما ایجاد می­ کند

همان طور که قبلاً گفته شد، بسیاری از افراد در یک رابطه بودن را با عشق واقعی اشتباه می­ گیرند. اگر شما در رابطه ­ای هستید به این معنا نیست که حتماً در حال تجربه کردن یک عشق واقعی باشید. اگر در رابطه شما حسادت، مالکیت، جر و بحث دائمی و سوءاستفاده کلامی، احساسی یا فیزیکی وجود داشته باشد، عشقی در کار نیست! در موارد بالا نیز ذکر شد، این احساسات، پایه و اساسشان ترس است و ترس حسی مخالف عشق است.

منبع : تکامل من

نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۱ توسط Javid Garshasbi | نظر(0)
به نظر شما مدیریت چیست ؟
تعریف مدیریت چیست ؟ چه تعریفی شایسته مدیریت است؟
مدیریت با ریاست چه تفاوتی دارد؟ چرا برخی رییس هستند و برخی مدیر؟

برای واژه مدیریت تعریف های بسیار گوناگونی ارائه شده است و هر صاحب نظری در مبحث مدیریت، تعریف ویژه خود را ازمدیریت دارد.

برخی مدیریت را استفاده موثر از منابع و بکارگیری نیروی انسانی جهت رسیدن به هدفی خاص تعریف کرده اند و برخی نیز هنر انجام دادن کار به وسیله دیگران را مدیریت نامیده اند.

گروهی در تعریف مدیریت معتقدند: مدیریت ، هماهنگ نمودن منابع مادی و انسانی برای نیل به اهداف می باشد و بسیاری از تعریف های دیگر که واژه هایی نظیر افزایش کارایی ، هدایت و ترکیب علم و هنر را به تعریف های فوق اضافه نموده اند. اما می توان گفت که در تمامی آنها یک نکته مشترک است که مدیریت منابع مالی و انسانی را با هم نقل کرده اند در صورتی کهمدیریت منابع مالی نیز خود به تنهایی وجود دارد و کاربردهای بسیاری را نیز دارد و مدیریت منابع انسانی در آن دخیل نیست. اما هدف ما در اینجا بیشتر بحث روی منابع مالی و انسانی با همدیگر است لذا تعریف خود از مدیریت با ترکیب برخی تعریف های زیبای مدیریت در زیر می نویسم.

تعریف مدیریت :

مدیریت ، به کارگیری علم و هنر در هماهنگی و هدایت منابع مالی یا انسانی و یا هردو ، در رسیدن به هدف با حداکثر کارایی است.

شخصی که عهده دار مدیریت است را مدیر می نامند. در تعریف مدیریت فوق از ترکیب علم و هنر استفاده نموده ایم چرا که معتقدم مدیریت ترکیبی از علم و هنر است که بخش علم آن همان فراگیری دانش مدیریت از طریق آموزش است و بخش هنر آن پیاده سازی این دانش در عمل می باشد. بخش هنر نیز خود نیازمند کسب تجربه عملی و هنری ذاتی است.

کسب تجربه در مدیریت نیز بسیار وابسته به شرایط پیرامونی (محل کار) دارد. من پس از سالها تجربه در مدیریت ، آموزش مدیریت و مشاوره مدیریت مدیران زیادی را دیده ام که شبیه مدیران قبلی خود عمل کرده اند. یعنی آنها در محیطی که کار می کرده اند نحوه مدیریت فعلی خود را فراگرفته اند. همان داستان اوستا شاگردی.

این مطلب را از دست ندهید-->  به دنبال راه حل ها باشید

مدیریت خودش به تنهایی یک علم نیست و اگر در تعریف فوق دقت کرده باشید آورده ام که “مدیریت ، به کارگیری علم و هنر …) یعنی مدیریت علم را به کار می گیرد و از آن استفاده می کند. چرا که مدیران می توانند از دانش گذشته خود و همچنین از دانشی که آموزش داده می شود بهره ببرند.

ممکن است فکر کنید من از کجا بدانم که هنر مدیریت را دارم یا خیر ؟ و اینکه اگر نداشته باشم پس من در مدیریتموفق نمی شوم.

واقعیت این است که علیرغم اینکه می گویند بخشی از مدیریت ذاتی است و بخشی اکتسابی است. اما من معتقدم که بخش ذاتی آن هم قابل یادگیری است. اگر قبلا می گفتند مدیریت ذاتی است به این دلیل بود که شناخت از انسان تا حد دانش امروز بشر نبود. اما اکنون دیگر شناخت بسیار عمیق تر شده است و مدیریت هم تبدیل به یک علم آموختنی شده است. تنها چیزی که به شما بستگی دارد هنر استفاده از این علم است. اینکه شما چطور این علم را بکار میگیرید تفاوت عمیقی بین شما و دیگر مدیران ایجاد می کند. بکارگیری علم در شغل مدیریت با بکارگیری علم در مهندسی متفاوت است. یک مهندس می داند در علم ریاضی همیشه ۲ بعلاوه ۲ می شود  ۴ اما واقعیت این است که در مدیریت همیشه دو بعلاوه دو ۴ نمی شود. بعضی وقتها ۵ می شود و برخی زمانها ۳ می شود. شایدم یک زمانی متوجه شوید صفر هم تنیجه خوبی است. چرا اینطور است؟

تفاوت مدیریت با مشاغل دیگر

دلیلش این است که مدیریت با انسانها سروکار دارد و انسانها هم از خود رفتارهای متفاوتی نشان می دهند. گاهی بچه می شوند ، گاهی قهر می کنند گاهی پر انرژی هستند و گاهی دروغ می گویند گاهی فرار می کنند. گاهی کلک می زنند و گاهی هم می جنگند. و شما به عنوان مدیر باید بدانید در هر زمانی چه نوع رفتار داشته باشید. و الان زمان بروز کدام رفتار است . و انتخاب نوع رفتار هم وابسته به فردی است که با آن طرف هستید. بنابراین هنر استفاده از این علم بستگی به شما و شرایط شما دارد. شما باید علم را بیاموزید سپس بکار بگیرید و وقتی واقعا آن را بکار گرفتید متوجه خواهید شد که واقعا هنر استفاده از این علم را دارید یا خیر؟

این مطلب را از دست ندهید-->  در ورود به هر سازمانی باید رعایت شوند

 مدیریت بی انتهاست و پایانی ندارد

مدیریت یک شغل بسیار پر مشقت است. اگر چه هر مدیر مسئول موفقیت واحد خود است، اما هیچ نقطه پایانی برای شغلمدیریت وجود ندارد. یعنی هیچ وقت نمی تواند بگوید ” خب کار من تموم شد” . برخلاف مدیر ، یک مهندس می تواند کارهایش را به اتمام برساند. مثلا یک پروژه را تمام میکند و تحویل می دهد. یک حسابرس کارش را تمام می کند و تحویل می دهد. یک مدیر باید همیشه کار خودش را ادامه بدهد. و واقعا نمی داند چه زمانی موفق می شود و چه زمانی شکست. چون باید پیوسته حرکت کند و برود. مدیریت پر است از اتفاقات پیش بینی نشده ، یک مدیر واقعا نمی داند امروز قرار است چه اتفاقی بیفتد. درست است پیش بینی می کند ، برنامه ریزی می کند وبر اساس آن برخی زمانها اقدام هم می کند. ولی واقعا برخی روزها اتفاقاتی می افتد که هرگز فکرش را هم نمی کردی. این را کسی مثل من می فهمد که سالها مدیریت کرده است. ” لی یاکوکا ” مدیر عامل کرایسلر می گوید ” در برخی روزها اگر می دانستم قرار است امروز چه اتفاقی بیفتد، هرگز از رختخواب یرون نمی آمدم”.

آموزش مدیریت

ما در گروه آموزشی ارشیا دکامی مدیریت را به بنیادی ترین عناصر آن و متناسب با فرهنگ سازمان های ایرانی ، خرد کرده ایم و آن را آموزش می دهیم. علاقمندان به این شغل زیبا و جذاب می توانند دانش لازم برای این شغل را بیاموزند. برای اطلاعات بیشتر در مورد آموزش های مدیریت کاربردی در ایران به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

آموزش مدیریت کاربردی

شما هم تعریف خود را از مدیریت در قسمت نظرات بنویسید شاید بتوانیم به تعریفی جامع تر و کاربردی تر برسیم.

در مطالب بعدی به به تفاوتهای بین مدیر و رییس می پردازیم.

منبع : گروه آموزشی ارشیا دکامی

نوشته شده در تاريخ سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۶:۰۷ توسط Javid Garshasbi | نظر(0)

وقتی که تصمیم گرفتید در کدام حالتها و زاویه‌ها جذاب و زیبا و یا بانمک دیده میشوید آنها را بخاطر بسپارید و زمانی که ناگهانی خواستند از شما عکس بگیرند به راحتی یکی از آنها را نشان دهید.
پ.ن: اگر میخواهید از خودتان عکس بگیرید میتوانید جای گرفتن ده‌ها عکس، از خودتان فیلم بگیرید و حالت های چهره خود را تغییر دهید و بعد فیلم را با سرعت پایین (slow motion) بازبینی کنید و هر حالت را که دوست داشتید ذخیره کنید.


بخندید! بنظر احمقانه می‌آید اما واقعا تاثیرگذار است. سعی کنید در عکسهای خود مصنوعی بخندید هیچ کس متوجه نمیشود فیک است و فکر میکنند عکسها را یکهویی و بی‌خبر از شما گرفته‌اند. اما نه خنده‌ی شدید غیرعادی! همچنین در ژستهایی که نمیخندید سعی کنید لبهای خود را اندکی باز کنید و ریلکس قرار دهید.
چانه را به جلو و پایین بدهید! در عکسهایی که از روبرو گرفته میشوند سعی کنید سر خود را اندکی از بدنتان جلوتر قرار دهید تا در عکسهای بهتر بیوفتید. همچنین در این مدل عکسها سعی کنید به دوربین نگاه کنید و اندکی چشمهای خود را خمار کنید.
پ.ن: اگر دقت کنید تابحال نشده صاف و عصاقورت داده بایستید و با کسی حرف بزنید ویا کاری انجام دهید، در عکسها هم همینطور است، سعی کنید ریلکس باشید و سر خود را اندکی بچرخانید و یا کج کنید جوری که خودتان حس میکنید خوب است.

 

◄ ظاهر و لباس:

لباسی که میپوشید روی عکسها تاثیر بسزایی دارند. ترکیب رنگ لباسهایتان با زمینه‌ی محیط اطراف میتواند روی خلق یک اثر خیره‌کننده و یا برعکس گم شدن شما در عکسهایتان اثرگذار باشد.
اما این بدین معنا نیست که چون لباس مناسب ندارید عکس نگیرید بلکه تنها کافیست موقعیتی را پیدا کنید که بیشتر از همه به شما و عکسهایتان می‌آید.
به عنوان مثال اگر به بیایانگردی رفته‌اید و رنگ لباسهای شما هم مانند رنگ شنها کِرم و خاکی است شاید گرفتن عکسی که شما میان شنها نشسته‌اید و همه چیز در عکس کِرم رنگ است زیاد جذاب نباشد، در این شرایط بیشتر سعی کنید عکسهایی بگیرید که آسمان آبی کویر در کادر باشد تا رنگ کِرم و آبی تضاد مورد نیاز را ایجاد کنند.
همچنین سعی کنید زمانی سلفی بگیرید که در بهترین حالت خود باشید. بهترین حالت شما وقتیست که حس خوبی دارید و احساس زیبایی میکنید.

 

◄ نورپزدازی:

اگر بگویم ۹۰ درصد کیفیت عکس به نور است دروغ نیست. نورپردازی خوب میتواند در عکسهای شما معجزه کند.
عکاس‌های حرفه‌ای و آتلیه‌ها با کمک تجهیزات گران قیمت نورپردازی را انجام میدهند اما برای ما که به این تجهیزات دسترسی نداریم بهترین گزینه خورشید است. گزینه‌ای مجانی و در دسترس که هیچ نورپردازی نمیتواند مانند آن عکسهای شما را زیبا کند.
برای این منظور اگر میخواهید در فضای بسته عکس بگیرید کافیست مقابل یک پنجره بایستید و اگر در فضای باز میخواهید عکس بگیرید مقابل خورشید قرار بگیرد.
تنها نکاتی که در این زمینه باقی میماند این است که پشت به نور نباشید (چه آفتاب و یا نورپردازی مصنوعی مانند چراغ یا آتش)، و اگر در فضای باز هستید در مقابل نور شدید هم قرار نگیرید، اگر آفتاب زیادی شدید است جای خود را تغییر دهید و حواستان به سایه‌ها باشد بخصوص سایه‌هایی که روی صورت و زیر چشم ایجاد میشود.
پ.ن: بهترین زمان برای گرفتن عکس در فضای باز بعد از طلوع آفتاب است زیرا در این زمان محیط خلوت بوده و بدون حضور دیگران میتوانید به راحتی ژست بگیرید و علاوه بر این شدت نور و تاثیرش بر عکسهایی که میگیرید فوق‌العادست. اما اگر نمیتوانید آن موقع به عکاسی بپردازید قبل از غروب هم همان تاثیر را دارد با این تفاوت که آدمهای زیادی اطراف شما هستند.

 

◄ زاویه دوربین:

اگر دوربین را رو به پایین بگیرید باعث میشود سر شما بزرگتر دیده شود و بدنتان کوتاهتر دیده میشود و اگر رو به بالا بگیرید سر شما خیلی کوچکتر میکند و بدنتان کشیده و دراز دیده میشود. پس برای زاویه دوربین بهتر است موازی با بدن باشد.

 

◄ ویرایش عکس:

پس از انتخاب عکسهایی که منتخب شما هستند با کمک نرم افزارهای ادیت عکس و اپلیکشنهای موبایل موجود میتوانید قسمتهایی که باب دل شما نیست را تغییر بدهید مثلا اثر جوش و اکنه را پاک کنید و یا از فیلترهای موجود استفاده کنید تا فضای عکس را تغییر دهید، اما حتما حواستان باشد که زیاد از حد این کار را انجام ندید چون هر چه ویرایش بیشتری انجام شود کیفیت عکس را کمتر میکند و عکس غیرطبیعی دیده میشود.

 

◄ عکس گرفتن از خودتان:

اگر میخواهید از خودتان با زمینه محیط (background) عکس بگیرید و کسی که بتواند دقیقا جوری که میخواهید از شما عکس بگیرد در دسترس نیست دو راه حل دارید:
– آسانترین راه حل این است که ابتدا محیط را بررسی کنید و از بهترین مناظر و ترکیبات محیط عکس بگیرید و مشخص کنید که دقیقا کجای کادر میخواهید بایستید سپس گوشی خود را در جای مناسب قرار دهید و تایمر دوربین (self-timer) را تنظیم کنید بعد در کادر قرار بگیرد و عکسی را که میخواهید از خود بگیرید.
البته عکس گرفتن با تایمر چون نمیتوانید خود را ببینید و مشخص نیست عکسهایی که گرفته میشوند چگونه از آب در آمده اند روند گرفتن یک عکس خوب را به مراتب طولانی‌تر میکند.
– و راه حل دوم استفاده از دوربین‌های وای‌فای دار است این دوربینها به راحتی به گوشی شما وصل میشوند و میتوانید همزمان خود را از دید دوربین ببینید. در نتیجه اگر ژست خود را دوست ندارید، موهایتان بهم ریخته است و یا چیزی در محیط است که نباید در کادر باشد میتوانید به راحتی آنها را تغییر داده و عکسهایی حرفه‌ای از خود بگیرید.

 

◄ سخن آخر:

در نهایت گرفتن یک عکس خوب نیازمند صرف زمان است پس حوصله داشته باشید و با آرامش از خودتان چندین عکس بگیرید هرچه را که دوست نداشتید عوض کنید و دوباره امتحان کنید تا به عکسی که میخواهید برسید. صرف زمان بهتر از این است که عکسهایی داشته باشید که دوستشان ندارید.
اما یادتان باشد زندگی شما تنها عکسهای حرفه‌ای و اینستاگرامی نیست گاهی هم عکسهای راحت و دست جمعی بگیرید و با آنها شادی لحظاتی که با عزیزانتان سپری میکنید را ثبت کنید. خودتان باشید و راحتی و عشقتان را منعکس کنید.

منبع : جولی استودیو

نوشته شده در تاريخ جمعه ۱۱ آبان ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۱ توسط Javid Garshasbi | نظر(0)

آیفون XS Max برادر بزرگ آیفون XS محسوب می‌شود که توانسته با ظاهری چشم‌گیر و طراحی فوق‌العاده‌ی خود به عنوان یکی از خوش‌دست‌ترین گوشی‌های فعلی خود را معرفی کند. با این وجود،‌ اندازه‌ی بزرگ گوشی ممکن است برای برخی افراد دردسر ساز باشد چرا که امکان سر خوردن گوشی از دست کاربران وجود دارد. به همین خاطر، می‌توانید با خرید قاب گوشی آیفون XS مکس از این گوشی در مقابل اصابت‌های شدید محافظت کنید. کافی است این گوشی را با محصولات بزرگ شرکت‌های دیگر مقایسه کنید و متوجه ضخامت باریک این گوشی شوید. البته ضخامت گوشی حتی با خرید قاب آيفون XS Max نیز باریک باقی می‌ماند چرا که قاب‌های گوشی در دسته‌های متفاوتی برای این اسمارت‌فون عرضه شده‌اند. بدنه‌ی پشتی آیفون XS Max طراحی کاملا صافی دارد و در صورتی که بر روی میز قرار دهید احتمال سر خوردن آن باز هم می‌رود. به همین علت، قاب گوشی آیفون XS Max می‌تواند از گوشی شما در مقابل این مشکل نیز محافظت کند.

قاب گوشی آیفون xs max 

نمایشگر بزرگ این اسمارت‌فون با قاب گوشی آیفون XS Max به محافظت نیاز دارد

آیفون XS Max مجهز به نمایشگری 6.5 اینچی شده که در مقایسه با آیفون 8 پلاس که نمایشگری 5.5 اینچی دارد،‌ باز هم اندازه‌ی کوچک‌تری به خود گرفته است و این نشان می‌دهد اپل در ظرافت این گوشی نبوغ خاصی را به کار برده است. ساکنان کوپرتینو به بهترین شکل ممکن حاشیه‌های اضافی نمایشگر را کنار زده‌اند و توانسته‌اند نمایشگری فوق‌العاده برای این گوشی تعبیه کنند. با این حال، نمایشگر بدون حاشیه مشکلات خاص خود را دارد و احتمال آسیب دیدن آن زیاد است. با خرید قاب گوشیآیفون XS Max می‌توانید از نمایشگر این گوشی نیز محافظت بیشتری به عمل آورید. اپل مدعی شده شیشه‌ی به کار گرفته در این گوشی نسبت به آیفون X استحکام بیشتری را دارد. با این حال باید دید آیا این شیشه می‌تواند در مقابل ضربات نسبتا شدید نیز دوام داشته باشید یا این که کاربران باید از قاب گوشی آیفون XS Max استفاده کنند.

 قاب گوشی آیفون xs max

انتخاب رنگ‌های متفاوت با خرید قاب گوشی آیفون XS  مکس

اپل گوشی آیفون XS مکس را به تاییدیه‌ی IP68 مجهز کرده است. بنابراین، کاربران می‌توانند این گوشی را حداکثر تا عمق دو متری به مدت زمان 30 دقیقه در زیر آب نگه دارند. اپل این گوشی را در انواع مایعات نظیر آب شور و شیر بررسی کرده و آیفون XS Max توانسته جان سالم به در ببرد. با این حال، می‌توانید برای این که خیال خودتان را از این بابت راحت کنید،‌ قاب گوشی آیفون XS Max را خریداری کرده و بر روی گوشی قرار دهید. اپل همچنان اعتقادی به استفاده از درگاه 3.55 میلی‌متری صدا بر روی محصولات خود ندارد و به نظر نمی‌رسد این روند نیز دچار تغییر شود. آيفون XS Max در رنگ‌های متفاوتی نظیر نقره‌ای،‌ خاکستری و طلایی عرضه شده و می‌توانید با خرید قاب گوشی آیفون XS مکس از رنگ‌های دیگر نیز بر روی گوشی خود استفاده کنید. در مجموع،‌ اپل هرگز با طراحی‌های خود ما را نا امید نکرده و این گوشی نیز از این قاعده مستثنی نیست. با خرید قاب گوشی آیفون XS Max می‌توانید از این گوشی ارزشمند محافظت بهتری را به عمل آورید و در کنار آن، تنوع رنگی بیشتری را به این اسمارت‌فون زیبا ببخشید.